Spacebar Counter | Przetestuj Swoją Szybkość Klikania (2024)

Table of Contents
Licznik spacji Jak działa Spacja Clicker? Spacebar Clicker Counter Przygotowanie Jaki jest cel naszego narzędzia? Spacebar Clicker Counter Mobile Cechy narzędzia Proste i łatwe Karta wyników Interaktywna Nie ma innych warunków wstępnych Mobile-Friendly Buzzing Spacebar dla Social Sharing Kompatybilne przeglądarki Absolutnie nie ma ospałości ani zawieszania się W żaden sposób nie kosztuje Cię to nic. Timer spacji Licznik spacji 5 sekund Licznik spacji 10 sekund Licznik spacji 15 sekund Licznik spacji 30 sekund Licznik spacji 45 sekund Licznik spacji 1 minuta Ile uderzeń spacji na sekundę uważa się za szybkie? Ranking spacji Ranga żółwia Ranga królika Ranga jeleni Ranga Tygrysa Ranga Leoparda Porady jak poprawić siebie i swoje klikanie spacji Naucz się klikać Zainwestuj w gładką klawiaturę Trzymaj się mocno Metody klikania Zasada kciuka Najlepszy kciuk do klikania Podejście „Przytrzymaj i kliknij” Korzyści z testu licznika spacji Poprawia umiejętności w zakresie gier wideo Sprawia, że smutek odchodzi. Pobić rekord gdzieś na świecie Jako sposób na pozbycie się stresu Pomyśl o nowych pomysłach Pomaga ludziom zwracać większą uwagę Potrzebna jest większa dokładność i spójność Gra ze spacją i wyzwanie ze spacją Spacja wyzwanie Tiktok Jaki jest wskaźnik klikania spacji? Auto Clicker FAQ’s Co to jest zapis Spacebar Counter? Jaki jest dobry Spacebar CPS? Ile razy możesz uderzyć w spację w ciągu minuty? Jak mogę szybciej wciskać spację? Ile razy możesz uderzyć w spację w ciągu 30 sekund? Ile razy możesz uderzyć w spację w ciągu 15 sekund? Ostatnie słowa do testu Spacebar CPS FAQs References

Spacebar Counter służy do sprawdzania prędkości klikania, możesz zobaczyć jak szybko możesz kliknąć spację w określonym czasie, aby poprawić swoje umiejętności.

 • 1 Second Test
 • 2 Second Test
 • 5 Second Test
 • 10 Second Test
 • 15 Second Test
 • 30 Second Test
 • 60 Second Test
 • 100 Second Test

Light / Dark mode

5.00

Timer

0.00

Clicks / s

Score

Spacebar Counter | Przetestuj Swoją Szybkość Klikania (1)

Press spacebar to start

Your CPS result is ( Clicks in Seconds)

Spacebar Counter | Przetestuj Swoją Szybkość Klikania (2)

Restart

Poziomy klawisz na samym dole standardowej klawiatury to spacja. Nadal jest to najdłuższy klawisz na klawiaturze. Klawisz spacji ukształtował litery i służy do oddzielania wyrazów w zdaniu. Bez marginesów w tym miejscu, treść w tym obszarze byłaby raczej ciasna.

Test Spacji, polegający na wielokrotnym uderzaniu w klawisz spacji, bywa nazywany testem klikania spacji. Spacebar Clicker pozwala na naciskanie klawisza Spacebar i zapewnia precyzyjne zliczanie każdego naciśnięcia. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności pisania lub rozgrywki, a jednocześnie fantastycznie się bawić, wypróbuj licznik spacji. Na początek musimy mieć informacje.

Licznik spacji

Test szybkości działania klawisza spacji sprawdza, jak często możesz naciskać klawisz spacji (długi prostokątny klawisz na klawiaturze). Użyj go, aby określić, ile razy na sekundę możesz wcisnąć spację.

Narzędzie online jest przydatne do określenia, ile razy można uderzyć w spację w określonym czasie. Korzystanie z licznika spacji jest proste. Obecnie istnieją trzy odrębne punkty widzenia. System punktacji za czas i spację.

 • Aby rozpocząć, naciśnij spację po dotknięciu zegara startowego.
 • Jednym kliknięciem spacji możesz uruchomić licznik czasu i sprawdzić, ile razy uderzyłeś w klawisze w wyznaczonym czasie.
 • Ponadto oferujemy konfigurowalne timery odliczające w zakresie od 1 sekundy do 100 sekund w przyrostach 1, 5, 10, 30 i 100.
 • Jeśli chcesz użyć jednego z tych wstępnie skonfigurowanych zegarów, musisz go dotknąć, a następnie nacisnąć spację lub wybrać go ręcznie.
Spacebar Counter | Przetestuj Swoją Szybkość Klikania (3)

Jak działa Spacja Clicker?

Pomysł jest prosty. Domyślny limit czasu gry jest dość krótki, ale można to zmienić w ustawieniach. Nie oznacza to jednak łatwej gry, gdyż po uruchomieniu licznika wymagane jest szybkie działanie. Po upływie wyznaczonego czasu możesz zacząć od nowa, tak często jak chcesz i obserwować swój rozwój po drodze. Możesz również dostosować trudność gry z menu opcji.

Podczas grania w niektóre gry będziesz musiał być w stanie szybko reagować i wykonywać zadania w ułamku sekundy, podczas gdy inne gry będą testować twoją wytrzymałość i wymagać od ciebie dużo wytrzymałości. Jeśli jednak chcesz być najlepszym klikaczem spacji, musisz ćwiczyć różne formaty czasu. W ten sposób można śledzić swoje postępy w różnych rangach, które są określone przez ilość czasu, w którym grasz. Jako punkt odniesienia, dobry gracz jest uważany za zdolnego do 8 do 9 kliknięć na sekundę, a jeśli możesz osiągnąć więcej niż 10, będziesz uważany za jednego z najlepszych użytkowników.

Po prostu podziel całkowitą liczbę kliknięć, które otrzymałeś przez całkowity czas w sekundach, aby uzyskać średnią liczbę kliknięć, które otrzymasz w każdej sekundzie.

Spacebar Counter= Całkowita liczba kliknięć / Całkowity czas w sekundach.

Możesz sprawdzić swoją szybkość klikania poprzez test CPS.

Spacebar Clicker Counter Przygotowanie

Zanim jeszcze zaczniesz grać, jest wiele, które musisz wziąć pod uwagę z przygotowaniem Spacebar Counter. Do prawidłowego działania wymagany jest jedynie dostęp do niezwykle szybkiego łącza internetowego. Do wykonania testu prędkości kliknięcia potrzebny jest dostęp do niezawodnego połączenia internetowego.

Działanie systemu jest całkowicie zależne od danego sprzętu. Przed rozpoczęciem gry sprawdź, czy mysz jest prawidłowo przymocowana i czy wszystkie przyciski działają.

Jednak niektórzy gracze traktują swoje klikanie tak poważnie, że kupują mysz, która jest specjalnie zaprojektowana do gier. Kolejną radą, którą można zastosować jest próba utrzymania się tak nieruchom*o, jak to możliwe podczas całej gry, aby uzyskać jak najwięcej punktów, jak to możliwe.

Jaki jest cel naszego narzędzia?

Przewaga konkurencyjna jest podstawową inspiracją dla naszego narzędzia. Angażując się w takie działania oparte na wartościach, zawodnik może zwiększyć swoje tempo rozwoju. Byłbyś w stanie zobaczyć swój współczynnik klikalności i zobaczyć, jak układa się w stosunku do innych. Może on znacznie zwiększyć szybkość klikania. Wyższe wyniki są możliwe w grach, w których trzeba szybko naciskać, aby się uratować, takich jak sheep party. Ponadto, może pomóc w poprawieniu wydajności w pracy lub w innym miejscu.

Spacebar Clicker Counter Mobile

Jeśli nie masz laptopa lub komputera, ale nadal chcesz grać w grę, możesz to zrobić, wyciągając urządzenie mobilne i używając tego narzędzia. Grywalny i użyteczny, Spacebar Counter Mobile to gra w rodzaju, który pozwala zmierzyć, jak szybko można stuknąć spację na urządzeniu mobilnym. Liczniki spacji na smartfonach pozwalają na rywalizację z przyjaciółmi i wrogami. Wystarczy nacisnąć spację na urządzeniu z ekranem dotykowym. Teraz, jeśli znajdziesz się bez telefonu podczas podróży, możesz szybko umieścić swoją szybkość klikania spacji do testu i pracować, aby go poprawić. Jeśli masz dobre połączenie internetowe na swoim urządzeniu mobilnym, możesz grać bez pobierania jakiejkolwiek aplikacji.

Cechy narzędzia

Proste i łatwe

Łatwa i szybka do nauczenia się, gra testowa spacji nie wymaga specjalnego sprzętu do gry i może być odtwarzana dla przyjemności i rozrywki, kiedy tylko chcesz.

Karta wyników

Gra udostępnia użytkownikom kartę wyników na żywo. W trakcie gry Twój wynik będzie wyświetlany nad spacją i będzie to stale aktualizowany zapis testu spacji cps.

Interaktywna

Pod względem wydajności, gra nie cierpi na żadne opóźnienia, więc gracze nie muszą się martwić, że strona stanie się nieresponsywna lub wolna podczas gry.

Nie ma innych warunków wstępnych

Nie ma żadnych dodatkowych wymagań dotyczących korzystania z naszej strony. Niektóre konkurencyjne serwisy wymagają na przykład od użytkowników założenia konta przed przyznaniem im dostępu. Nasza gra nie wymaga jednak rejestracji. Na dodatek nie musisz podawać żadnych swoich danych, aby zacząć zabawę.

Mobile-Friendly

Możesz uzyskać dostęp do testu prędkości klawisza spacji i zagrać w niego, gdy jesteś w ruchu, bezpośrednio z mobilnej wersji internetowej gry, która została również zoptymalizowana do użytku na urządzeniach mobilnych.

Buzzing Spacebar dla Social Sharing

Narzędzia do udostępniania społecznościowego Countera ułatwiają transmitowanie swoich osiągnięć do swoich zwolenników na platformach takich jak między innymi Facebook, Twitter, Instagram i WhatsApp. TikTok to świetny sposób na zdobycie uznania dla swojej ciężkiej pracy lub pokazanie światu swoich talentów. Powinieneś zagrać w naszą grę, jeśli cały swój wolny czas spędzasz przyklejony do telefonu i obsesyjnie korzystasz z mediów społecznościowych.

Kompatybilne przeglądarki

Nasza strona jest kompatybilna z przeglądarkami internetowymi. Spacebar Counter działa ze wszystkimi głównymi przeglądarkami, takimi jak Opera, Safari, IE, Chrome, Firefox i Microsoft Edge. Aby czerpać korzyści z tego narzędzia, nie jest wymagana instalacja.

Absolutnie nie ma ospałości ani zawieszania się

Dodatkowo, narzędzie Spacebar Counter Tool cały czas nadąża za akcją. Nigdy nie ma czka*wki, zamrożenia lub innych problemów na naszej stronie. Jego bezawaryjne działanie nie odbija się czka*wką. W przeciwieństwie do innych programów, które stają się bezużyteczne pod naporem dużej liczby użytkowników, nasz nigdy nie doświadcza spowolnienia. Możesz przyjść kiedy tylko zechcesz i nie martwić się o to, że będziesz w jakikolwiek sposób popędzany lub zakłócany.

W żaden sposób nie kosztuje Cię to nic.

Nie będziesz musiał nic płacić, aby korzystać z narzędzia, a my nie będziemy pobierać żadnych opłat za udział w teście prędkości spacji. Dlatego nie będziesz musiał się martwić o wyłożenie jakichkolwiek pieniędzy, aby zrobić użytek z licznika kliknięć spacji.

Timer spacji

Twoje opcje, jak długo trwa test prędkości spacji są praktycznie nieograniczone dzięki timerowi wbudowanemu w Spacebar Counter. Oto kilka potencjalnych okresów:

Licznik spacji 5 sekund

Jest to najszybszy czas między postojami, ale też zabiera zbyt dużą prędkość (zaledwie 5 sekund). Rekordowy czas kliknięcia spacji to 58 razy w ciągu 5 sekund.

Licznik spacji 10 sekund

Token tally w przestrzeni, aby zmierzyć swoją prędkość wciskania w drugim najkrótszym możliwym czasie, spróbuj zmierzyć się z czasem przez 10 sekund. Rekordowy czas kliknięcia spacji to 320 razy w ciągu 10 sekund.

Licznik spacji 15 sekund

Powinieneś używać 15-sekundowej odmiany, jeśli jesteś graczem i chcesz uderzać mocniej i szybciej.

Licznik spacji 30 sekund

Ćwiczenie celności trafień w zaledwie 30 sekund. Poziom wprowadzający jest dostępny dla osób, które po raz pierwszy klikają. Przy czym rekordem jest 830 kliknięć w 30 sekund, jest to najszybsze tempo, jakie kiedykolwiek odnotowano. Możesz grać, aby spróbować uzyskać nowy wysoki wynik.

Licznik spacji 45 sekund

45 sekund klikania spacji jest równoznaczne z gotowością na wymagające doświadczenie, ponieważ twój palec zostanie uwięziony w pewnym momencie w całej grze. Teraz jest dobra okazja, aby zmierzyć swoje tempo postępu bez porzucania nadziei.

Licznik spacji 1 minuta

Alternatywna metoda pomiaru prędkości uderzenia, która wykorzystuje 60-sekundowy limit czasu. Wciśnięcie spacji prawie 300 razy w ciągu minuty jest zwykle uważane za wyzwanie.

Jednym z celów tego świata jest zburzenie każdego poprzedniego rekordu. Jeśli chcesz ustanowić nowe standardy i wyeliminować stare, wszystko czego potrzebujesz to regularna praktyka, wytrwałość i kilka sugestii. Jeśli gracze stosują strategie, mogą przyspieszyć swoje klikanie. Co więcej, klawiatura gamingowa jest preferowana nad zwykłą klawiaturą do laptopa. Jeśli przejdziesz na inną wersję gry, zobaczysz znaczną poprawę. Jedynym sposobem na prawdziwe poznanie tych technik i zburzenie istniejących rekordów CPS jest ich codzienna praktyka.

Ile uderzeń spacji na sekundę uważa się za szybkie?

Granie w grę, która wymaga szybkiego stukania w spację, nie ujawnia liczby kliknięć. W praktyce przyjmuje on postać kilku naciśnięć klawiszy w określonym czasie. W bezpośrednim wyniku tego pojawi się Twój wskaźnik kliknięć na sekundę. Ostateczny wynik jest określany poprzez wzięcie całej długości czasu spędzonego w grze i podzielenie go przez całkowitą liczbę kliknięć wykonanych w tym okresie. Liczba kliknięć otrzymanych przez Twoją grę może być obliczona za pomocą tej metody. Niektórzy ludzie potrafią wcisnąć spację ponad 30 razy w ciągu jednej sekundy, ponieważ regularnie ćwiczą tę umiejętność.

Spacebar Counter | Przetestuj Swoją Szybkość Klikania (4)

Potraktuj poniższe jako przybliżony przewodnik, jeśli nie jesteś pewien, gdzie stoisz na uderzeniach spacji na drugą skalę:

 • Powoli: 1-4 razy na sekundę
 • Drobne: 5-6 razy na sekundę.
 • Dopuszczalne: występujące od 7 do 9 razy na sekundę.
 • Szybko: 9-10 cykli na sekundę
 • Niezwykle szybki: 10+ razy na sekundę!

W przeciwieństwie do całkowitej liczby kliknięć, współczynnik klikalności zapewnia dokładniejszą reprezentację szybkości klikania, ponieważ można go podzielić na bardziej szczegółowe kategorie. Możesz skutecznie zrozumieć szybkość klikania w tym okresie, a także liczbę kliknięć, które są w stanie zrobić w ciągu jednej sekundy.

Możesz sprawdzić swoją pełną klawiaturę poprzez test klawiatury

Ranking spacji

Jeśli skorzystałeś z naszego narzędzia i przeszedłeś test prędkości spacji, oznacza to, że byłeś w stanie wielokrotnie nacisnąć przycisk spacji w określonym czasie. Ranking, który otrzymasz na podstawie tego, jak dobrze poradzisz sobie z testem, nazywany jest „spacją” i będzie wyświetlany na ekranie. Wyniki twoich wysiłków zostaną wyświetlone w tym rankingu.

Ranga żółwia

Zbyt wolne wciskanie spacji, czyli Turtle Rank 1, oznacza wciskanie spacji od jednego do czterech razy na sekundę. Twój status to status żółwia, innymi słowy.

Ranga królika

Jeśli jesteś odrobinę szybszy od innych i udało ci się trafić w przycisk około 5-6 razy na sekundę, zdobyłeś rangę królika.

Ranga jeleni

Po trzecie, rangę Deer osiągają ci, którzy są biegli w naciskaniu klawisza spacji, o czym świadczy szybkość od siedmiu do dziewięciu naciśnięć na sekundę.

Ranga Tygrysa

Tiger Rank przyznawany jest osobom, które potrafią szybko wcisnąć przycisk 9-10 razy na sekundę. Jeśli jest to twój wskaźnik statusu, wiedz, że tygrys reprezentuje najwyższe możliwe osiągnięcie.

Ranga Leoparda

Ci, którzy potrafią uderzyć w przycisk więcej niż 10 razy w ciągu jednej sekundy, awansują na piątą rangę Leoparda. Że jesteś tak prestiżowy jak lampart.

Wynik taki wskazuje, jak dobrze sobie poradziłeś i będzie użyty do określenia twojej ostatecznej lokaty.

Porady jak poprawić siebie i swoje klikanie spacji

Kiedy wystawisz swoje talenty na próbę, otrzymasz większą liczbę kliknięć w każdej sekundzie. Użyj spacji Counter Game, aby kontynuować szlifowanie swoich umiejętności spacji i zrobić to tak często, jak to możliwe, aby osiągnąć większą liczbę trafień na sekundę. Wypróbuj tych kilka sposobów na zwiększenie prędkości, z jaką możesz pisać tekst używając spacji.

Naucz się klikać

Ludzie powiedzieli, że praktyka czyni mistrza, więc nie krępuj się spędzić tyle czasu, ile chcesz na testerze prędkości klikania. Jeśli klikniesz ten link, Twój aktualny wynik Spacebar Counter zostanie zapisany. Dowiedz się, jak wypadasz w porównaniu z ludźmi z innych części świata i wykorzystaj wynik, aby dowiedzieć się, jak dobrze sobie radzisz. Każdy gracz Minecrafta, którego licznik spacji wynosi sześć lub więcej, może z całą pewnością powiedzieć, że jest ekspertem. Nie poprzestawaj na wielokrotnym rozwiązywaniu testu i pamiętaj, by za każdym razem zapisywać swój wynik. Być może będziesz w stanie przyspieszyć, jeśli będziesz ćwiczyć wystarczająco często.

Zainwestuj w gładką klawiaturę

Zainwestuj w klawiaturę o płynnym działaniu: Alternatywnie możesz przyspieszyć tempo swoich kliknięć, przechodząc z konwencjonalnej klawiatury lub keypada na klawiaturę opracowaną specjalnie do gier. Pozwoli to na zwiększenie liczby kliknięć myszki w ciągu sekundy.

W większości przypadków czujniki w myszy do gier są szybsze, dokładniejsze i bardziej czułe niż te w zwykłej myszy. Opóźnienie na typowej taniej klawiaturze może wynosić od 10 do 12 milisekund. Jeśli używasz klawiatury do gier, powinieneś być w stanie skrócić to do 0,5 lub nawet 1 milisekundy. Nawet jeśli kupisz wysokiej klasy klawiaturę do gier, nadal będziesz musiał poświęcić trochę czasu, aby nauczyć się, jak dobrze z niej korzystać.

Trzymaj się mocno

Istnieją różne sposoby trzymania klawiatury, które można wypróbować. Wybierz taki sposób trzymania klawiatury, który wydaje się najbardziej naturalny w Twojej dłoni i w przypadku myszy. Może to być chwyt palmowy lub chwyt szponiasty. Ułożenie palców w odpowiednich miejscach sprawi, że będzie to łatwiejsze dla ręki.

 • Mięśnie, wyluzuj. Kiedy twoje mięśnie są napięte, jesteś bardziej skłonny do popełnienia błędu.
 • Trzymaj palce blisko klawiatury. Jeśli trzeba po nią sięgać zbyt daleko, może być trudna w użyciu. Trudno będzie Ci uzyskać więcej osób, które klikną na Twoje reklamy.
 • Nie powinieneś naciskać zbyt mocno na mysz, ponieważ może to spowodować tarcie, które spowolni twoje kliknięcia.
 • Uspokój swój umysł, abyś mógł jak najlepiej korzystać z myszy.

Metody klikania

Zasada kciuka

Zrób to za pomocą kciuka zamiast palca. Rozwijanie siły w kciuku, aby poruszać nim szybko może zająć trochę czasu, ale kiedy już to zrobisz, będziesz w stanie naciskać spację z prędkością błyskawicy.

Najlepszy kciuk do klikania

Zalecamy używanie prawego kciuka podczas klikania. Dzieje się tak dlatego, że kciuk lewej ręki przewyższa kciuk prawej zarówno pod względem zastosowania, jak i znaczenia. To ten sam kciuk. Prawy kciuk jest najbardziej krytycznym palcem. Dzieje się tak dlatego, że spacja jest najczęściej używanym klawiszem podczas pisania, a do jej wciskania najbardziej nadaje się kciuk.

Jako kciuk wskazujący spełnia podwójną rolę. Trzymanie wskazującego kciuka (po lewej stronie) kciukiem prawej ręki. Tak więc, jeśli chcesz używać spacji prawym kciukiem zamiast lewym, możesz zachować lewy kciuk wolny do wskazywania. Nie można używać dominującego kciuka do uderzania w spację. Jedynym innym klawiszem oprócz wiersza domowego jest spacja, dlatego ma to sens. Umieszczony na dole w lewym rogu.

Z tego powodu będziesz musiał użyć palca lub kciuka, który nie jest w stanie dosięgnąć spacji. „Kciuk ducha” odnosi się do kciuka, który naciska spację. Spowoduje to „uduszenie” podstawy dłoni w lewym dolnym rogu. Używanie spacji jest w rezultacie również uproszczone.

Podejście „Przytrzymaj i kliknij”

Jeśli użyjesz jednego palca, na jednej ręce, aby złapać spację na środku i jeden palec na drugiej ręce, aby nacisnąć go na całej drodze, przekonasz się, że będzie to najłatwiejsza metoda. Jeśli będziesz wystarczająco czujny, nie będziesz musiał ruszyć nawet palcem, aby wykonać zadanie. Możesz zwiększyć szybkość klikania, przesuwając palec w górę i w dół spacji niezwykle powoli. Pozwoli to na szybsze klikanie.

Korzyści z testu licznika spacji

Nie ważne czy jesteś żółwiem czy myszką, ta aktywność online jest zabawna. To świetny sposób na porównanie się z innymi, a to może nawet pomóc w rozwoju jako osoba.

Jeśli grasz w gry wideo, być może już wiesz, jakie są korzyści z testu prędkości spacji. Jeśli nie, powiemy ci.

Poprawia umiejętności w zakresie gier wideo

W grach wideo najważniejsze jest to, jak szybko klikasz. Jeśli potrafisz szybko poruszać się myszką, łatwo jest szybko pozbyć się przeciwników. Jeśli chodzi o gry strzeleckie, takie jak Apex i Valiant, gracze, którzy potrafią myśleć i działać szybko, są nagradzani. W tej sytuacji pomogłoby twoim umiejętnościom, gdybyś zrobił test prędkości spacji, abyś mógł je poprawić. Jedną z najlepszych rzeczy jest to, że możesz spróbować ukończyć zadanie tyle razy, ile chcesz.

Sprawia, że smutek odchodzi.

Jeśli jeszcze się nie zorientowałeś, test prędkości spacji jest zdecydowanie naszym ulubionym typem testu. Nie tylko dają one szansę na pokazanie swoich umiejętności, ale także pozwalają na rywalizację z innymi osobami w Twoim wieku. Najbardziej zaawansowane testy kliknięć mogą wykorzystywać Google Analytics do zbierania danych, które mogą być wykorzystane jako wiarygodny standard do porównania wyników.

Pobić rekord gdzieś na świecie

Istnieje zresztą rekord świata w najszybszym kliknięciu, który mierzy się w sekundach. Rekord na największą ilość kliknięć myszką w ciągu pięciu sekund ustanowił również Mark Little. Kliknął siedemdziesiąt razy w ciągu pięciu sekund, co odpowiada czternastu testom prędkości spacji.

Jako sposób na pozbycie się stresu

Podjęcie i zdanie egzaminu z szybkości spacji to świetny sposób na rozładowanie stresu i napięcia. Znajdziesz, że tak długo, jak skupiasz się na uzyskaniu lepszego wyniku testu prędkości spacji niż miałeś wcześniej, możesz zapomnieć o rzeczach, które cię stresują i po prostu skupić się na teście. W bezpośrednim efekcie będziesz w stanie się uspokoić i utrzymać swoje emocje na wodzy.

Pomyśl o nowych pomysłach

Jeśli nadal używasz testu prędkości spacji, aby spróbować uzyskać wyższą liczbę kliknięć na sekundę, w końcu pomyślisz o kreatywnych i użytecznych sposobach, aby podnieść tę liczbę jeszcze bardziej. Będziesz mógł wymyślić kreatywne sposoby, aby wykonać więcej kliknięć niż zwykle, co zainspiruje cię do wymyślania jeszcze bardziej kreatywnych pomysłów.

Pomaga ludziom zwracać większą uwagę

Możesz trenować swój umysł, aby utrzymać swoją uwagę na jednej rzeczy, ciężko pracując, aby zwiększyć liczbę kliknięć, które robisz na sekundę i uzyskać wyższą ocenę testu prędkości spacji. Robiąc to, możesz być w stanie poprawić swój test prędkości spacji i utrzymać motywację do wykonywania innych nudnych zadań.

Potrzebna jest większa dokładność i spójność

Jeśli próbowałeś wcześniej użyć ulepszenia testu prędkości spacji, prawdopodobnie wiesz, że nie jest to szybka naprawa. Aby stać się dobrym w klikaniu i zwiększyć swój test prędkości spacji, musisz włożyć dużo czasu i wysiłku. Ale kiedy już to zrobisz, zauważysz, że twoje działania są bardziej zgodne z rzeczami, które cenisz.

Gra ze spacją i wyzwanie ze spacją

Gry z udziałem spacji to obecnie jeden z najgłośniejszych tematów. Większość graczy grawituje w ich kierunku, zwłaszcza gdy chcą poprawić swój cel i strzelanie oraz zwiększyć liczbę trafień, otrzymują każdą sekundę (HPS). Ponadto granie w gry ze spacją pomaga dzieciom stać się bardziej zręcznymi i szybkimi w szybkości stukania. Każdy kto chce poprawić swoją szybkość na klawiaturze lub spacji może z niej skorzystać, a gracze nie są jedynymi, którzy mogą zrobić z niej użytek.

Spacja wyzwanie Tiktok

Ludzie są bardziej otwarci na podejmowanie wszelkiego rodzaju zadań, gdy się nudzą. Niestety, tak wiele prac nie ma prawdziwego celu. Wyzwanie, jakim jest nasza praca w TikTok, która wymaga użycia spacji, pomaga jednak zwiększyć wydajność. Kiedy przesyłasz filmy do Tiktok, widzą je ludzie na całym świecie. Nagrania wideo z testów kliknięć są umieszczane na tej platformie, a użytkownicy następnie rzucają sobie nawzajem wyzwania. Inni podjęli wyzwanie i stworzyli filmy specjalnie na ten cel. W ten sposób cykl utrzymuje swoją niekończącą się powtarzalność. Test prędkości spacji na naszej stronie to zabawny i wciągający sposób na zabicie czasu.

Aby wziąć udział w wyzwaniu Space Bar wystarczy gra Space Bar. Po pokonaniu gry możesz wysyłać znajomym krótkie filmiki na TikTok, które pokazują Twój błyskawiczny refleks i ośmielają ich do pobicia Twojego wyniku w wyzwaniu ze spacją. Więcej wyświetleń, komentarzy i polubień zostanie na Twoich filmach, jeśli ludzie będą pod wrażeniem tego, co robisz. Zróbmy najwyższy spacebar TikTok challenge, nagrywając siebie bawiącego się spacją i przesyłając filmik.

Jaki jest wskaźnik klikania spacji?

Granie w grę, która wymaga szybkiego stukania w spację, nie ujawnia liczby kliknięć. W praktyce przyjmuje on postać kilku naciśnięć klawiszy w określonym czasie. W bezpośrednim wyniku tego pojawi się Twój wskaźnik kliknięć na sekundę. Ostateczny wynik jest określany poprzez wzięcie całej długości czasu spędzonego w grze i podzielenie go przez całkowitą liczbę kliknięć wykonanych w tym okresie. Liczba kliknięć otrzymanych przez Twoją grę może być obliczona za pomocą tej metody.

Auto Clicker

Sama nazwa „auto clicker” sugeruje, że ci, którzy ich używają, angażują się w nieuczciwe zachowanie. Po wykonaniu tych czynności można skonfigurować klawiaturę do autonomicznego klikania. Za pomocą programu, który jest wgrywany do niektórych typów myszy, użytkownik może poinstruować urządzenie, aby wykonywało w jego imieniu czynności związane z klikaniem. Wszystkie analizowane klawiatury dla graczy używają tego ustawienia jako punktu odniesienia do obliczania szybkości klikania. W każdym przypadku osoba odwiedza określoną stronę internetową.

Jednak w miarę czytania w ich głowach zaczyna się rodzić kilka pytań. Te z pytań na tej liście są kluczowe, ale niektóre są irytujące i niepotrzebne. Biorąc pod uwagę szeroki zakres możliwych zapytań, uważam, że opracowałem listę zapytań, która zapewni wystarczającą głębię, aby zająć się każdym z nich.

FAQ’s

Co to jest zapis Spacebar Counter?

Mark Little (Wielka Brytania) ustanowił rekord 108 w Butlins, Bognor Regis, Wielka Brytania, 28 sierpnia 2011 roku, odbijając się na kosmicznym lejku przez minutę. 26 lipca 2019 roku w Blackpool, UK, Shane Summer (UK) dopasował ten rekord.

Jaki jest dobry Spacebar CPS?

Masz ograniczoną ilość czasu na wielokrotne stukanie (naciskanie i zwalnianie) spacji. Spróbuj tyle razy, ile chcesz; nie ma limitu. Zdobądź jak najwyższą ocenę, proszę (CPS – Click Per Second). Stwierdziliśmy, że 6,27 CPS to średnia dla Spacebars w naszej bazie danych.

Ile razy możesz uderzyć w spację w ciągu minuty?

Wciśnięcie spacji prawie 500 razy w ciągu minuty jest zwykle uważane za wyzwanie.

Jak mogę szybciej wciskać spację?

Aby szybciej wcisnąć spację, należy jednym palcem wcisnąć ją pionowo w dół, a drugim stuknąć, pamiętając, że należy wciskać ją miękko i nawet nie unosić palca.

Ile razy możesz uderzyć w spację w ciągu 30 sekund?

Poziom wprowadzający jest dostępny dla osób, które po raz pierwszy klikają. Przy czym rekordem jest 830 kliknięć w 30 sekund, jest to najszybsze tempo, jakie kiedykolwiek odnotowano. Możesz grać, aby spróbować uzyskać nowy wysoki wynik.

Ile razy możesz uderzyć w spację w ciągu 15 sekund?

Możesz kliknąć spację do 400 kliknięć w ciągu 15 sekund. Może być szybko, jeśli chcesz bić rekordy.

Ostatnie słowa do testu Spacebar CPS

Jeśli chcesz nauczyć się szybciej pisać na klawiaturze i lepiej radzić sobie w grach wideo, Spacebar Counter to świetny wybór. W grach, w których naciśnięcie spacji może skutkować śmiercią wroga lub zwiększeniem wyniku, właśnie wtedy robi się ciekawie. Możesz poprawić swój wynik dzięki regularnej praktyce i zdecydowanemu nastawieniu.

Prasa internetowa otrzyma wszelkie należne uznanie. Tik-Tok i inne formy mediów internetowych stały się coraz bardziej znaczącymi platformami ekspresji. Platforma do udostępniania wideo, taka jak ta, wykorzystuje test prędkości spacji jako sposób na przyzwyczajenie użytkowników do tworzenia filmów i uczestniczenia w procesie filmowania.

Other Tests You May Like:

 • Tester WPM
 • Kluczowy test rolowania
 • Test opóźnienia klawiatury
 • Test APM
 • Licznik kranów
Spacebar Counter | Przetestuj Swoją Szybkość Klikania (2024)

FAQs

How do I make my spacebar counter click faster? ›

The best way to increase the spacebar clicking rate is to follow the butterfly clicking technique. In this technique, you use either of your fingers to tap the space key. Another way is to use both thumbs to click faster.

How to fix a stuck spacebar? ›

Rush to the nearby electronics store and purchase an air compressor. It is the most reliable tool to get out the stubborn debris lodged under the keys. The air compressor will shoot out high-pressure dry air that forces out any stuck crumbs and debris on and under the keys.

How many clicks per second spacebar? ›

As per the record of Google big data, the average spacebar clicking speed is 6.11 spacebar clicks per second.

How to clean your spacebar? ›

If your spacebar becomes dirty or sticky, you can clean it using compressed air to blow away dust or debris. For more stubborn dirt or stickiness, you can remove the keycap carefully and clean it with a mild solution of water and soap or isopropyl alcohol.

How do I fix my space bar not clicking? ›

Reinstall Keyboard Driver. At times, a corrupted driver can disrupt the connection between the keyboard and your operating system, causing issues with keys like Enter, Spacebar, or Backspace not working properly. Reinstalling the keyboard driver can often resolve this problem in Windows 10/8/7.

How to unlock spacebar on keyboard? ›

Spacebar, Enter, or Backspace Not Working
 1. Go to Start > Settings > Ease of Access.
 2. Under the Keyboard tab, go to Sticky Keys and Filter Keys to make sure the toggle is set to Off.
Jan 20, 2023

How to reset a keyboard? ›

Reset your wired keyboard

With the keyboard unplugged, hold down the ESC key. While holding down the ESC key, plug the keyboard back into the computer. Keep holding the ESC key until the keyboard begins to flash. Unplug the keyboard again, then plug it back in.

How to fix unresponsive keyboard keys? ›

How do I fix my keyboard not typing?
 1. Set up the on-screen keyboard. ...
 2. Restart your device. ...
 3. Turn off power saving. ...
 4. Clean your keyboard. ...
 5. Turn off filter and sticky keys. ...
 6. Update drivers. ...
 7. Disable fast start-up (Windows 10 only)
Apr 12, 2024

Is spacebar the longest key? ›

Spacebar key is the longest key on Keyboard.

Do you hit spacebar with thumb? ›

Your right thumb should tap the Space Bar sharply with as little movement as possible. Strong left-hand users may use the left thumb to tap the Space Bar, but only one thumb may be used-never both, and never alternating left and right. The motion of the thumb should be down-and-in, toward the palm of the hand.

How many times can a human click in 1 second? ›

According to our big data, the average CPS is 6.51, and the world record was said to 14.1 according to Google.

Why is my spacebar shiny? ›

The truth is that so-called “keycap shine” isn't the residual oils our fingers leave behind on our computer keyboard keys. Instead, the look results from friction from our fingertips slowly degrading the surface coating of keycaps over time to reveal the material's shinier sub-surface.

Can I remove the spacebar? ›

To remove the spacebar, locate the metal or plastic stabilizers on both ends. These stabilizers keep the key balanced and prevent it from wobbling. Depress the spacebar and gently pull upwards until it detaches from the keyboard. Handle the spacebar with care to avoid any damage.

What is the world record for CPS? ›

World Records for Click test

The good score is 15-20 avg, that you can say rare records - not everyone can make such. The world record for the CPS test is 22, according to the Clickspeedtest.info website with latest updates.

What is the Kohi click? ›

Kohi click test is a method to determine the ratio of clicks per second. It is similar to other click test programs, with the only significant difference being that it is featured on a Minecraft server known as Kohi. The Kohi server is popular for Hard Core Factions game modes.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Rob Wisoky

Last Updated:

Views: 6692

Rating: 4.8 / 5 (68 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Rob Wisoky

Birthday: 1994-09-30

Address: 5789 Michel Vista, West Domenic, OR 80464-9452

Phone: +97313824072371

Job: Education Orchestrator

Hobby: Lockpicking, Crocheting, Baton twirling, Video gaming, Jogging, Whittling, Model building

Introduction: My name is Rob Wisoky, I am a smiling, helpful, encouraging, zealous, energetic, faithful, fantastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.